ramazan bayramı öncesi merdiven altında sahte çikolata imal eden kişiler için en yoğun zaman dönemi başladı.  ama esas konumuz cinsel gücü artıran çikolata tezgahı. piyasaya sunulan sahte çikolatalar vatandaşımızın sağlığı ile oynuyor.

Cinsel güç arttırıcı çikolata kullanan

cinsel güç arttırıcı çikolata

cinsel gücü artıran çikolata zararlı mıdır?

polis ve zabıta ekipleri geçtiğimiz günlerde merdiven altında sahte çikolata üreten sahtekarlara baskın düzenledi ve durumun ciddiyeti gün yüzüne çıktı. internette gezerken karşımıza çıkan cinsel gücü artıran çikolata reklamları, nasıl bir sahtekarlık görmüş olduk. içerisine ilaç yapımında kullanılan kimyasal maddeler doldurulmuş çikolata görünümlü maddeler, insanları sağlığından ediyor. reklamlara göre yiyen kişinin cinsel gücünü arttırdığı söylenen çikolatalar, aslında kimyasal maddelerden oluşan ne olduğu belirsiz ürünler ve vadettiği şey önemli olduğu için çok yüksek fiyatlara alıcı buluyor.

güvenlik ekiplerinin yapmış olduğu baskınlar sayesinde, bu üreticilerin ellerindeki hem cinsel gücü artıran çikolatalar hem de ramazan bayramı’nda piyasaya sürülecek draje ve şeker tipi ürünler ele geçirilip imha edilmek üzere toplatıldı ve üretim yapan kişiler de gözaltına aldı.

gerçeği varken sahte çikolataya ne gerek var?

cinsel istek, seks yapma arzusu her yetişkin insanda olan ve olması da gereken bir histir. günümüzde çiftler uzun süre birlikte olduktan sonra karşılıklı istek kaybı yaşamaktan şikayetçi olabiliyor. her insanın vücudunda bulunan serotonin hormonu, kişinin cinsel isteğini de belirleyen etkenlerden biri. serotonin artıran gıda maddelerinin başında çikolata geldiği biliniyor. bitter çikolata içerisinde yer alan gerçek kakao sayesinde serotonin hormonunda artış sağlanıyor ve  gerçek kakao yağı kullanılarak yapılan bir çikolata, fındık ve fıstık gibi ürünlerle de birleşti ise kontrollü tüketildiği takdirde cinsel isteği arttırmak için güzel bir fırsat. bu yüzden gerçek çikolata tüketmek varken, internette televizyon reklamlarında karşımıza çıkan ne idüğü belirsiz şeylerden uzak durmalıyız.

karı koca ya da sevgililer arasında cinsel isteksizlik problemi varsa bir uzmana danışarak psikolojik bir sebepten ötürü mü yoksa, sağlık sebebiyle mi böyle bir düşüklük yaşandığı tespit edildiği takdirde, problem daha hızlı bir şekilde çözülecektir. fakat halkımız bu konuda içine kapanık olduğu için kendi kendine çözüm arayışına giriyor. bu yüzden de bu tip cinsel  istek arttırıcı çikolata, seks yapmak isteten kahve gibi saçma sapan ürünlere aldanıp, hem sağlığından, hem de parasından oluyor.