bütün kadınlar, özellikle de çalışan kadınlar artık makyaj yapmak için çok fazla vakit harcamak istemiyorlar.  hele ki kış saati uygulaması sürüyorken, sabah kalkıp, o karanlıkta makyaj yapmak çok hayal edemesen de eminim ki zulüm gibi geliyordur. hal böyle olunca, kozmetik sektörü akıllılık edip yeni çözümler üretmeye başladı. kalıcı makyaj da bunların başında geliyor.

her kadın güzeldir ama her kadın sanırız ki o anki halinden daha güzel olmak istiyor. bunun için de bin bir zahmete katlanıyorlar ama günümüzdeki şartlarda vakit oldukça kıymetli ve aynanın karşısına geçip, dakikalarca makyaj yapmak pek tercih edilmiyor. plastik makyaj yöntemlerinin yerini daha pratik uygulamalar alıyor.

bir kadının en çok özen gösterdiği yeri, şüphesiz yüzünden sonra elleridir. fakat bulaşık, çamaşır, temizlik derken el bakımını gözardı ediyor olabilirsiniz ama günümüz kozmetik uygulamaları ile bunun bakımı çok kolay ve her daim el bakımınız muntazam olabilir. örneğin, kalıcı oje uygulaması ile birlikte, her zaman bakımda ve ışıldayan tırnaklara sahip olabilirsiniz. kalıcı oje uygulaması yaptırdıktan sonra 3 hafta boyunca tekrar tırnaklarını için vakit harcamanız gerekmiyor. peki kalıcı oje uygulaması nasıl yapılıyor diye merak ediyorsanız şu şekilde açıklayabiliriz; kalıcı oje uygulaması öncelikle düzgün bir şekilde kesilmiş ve temizliği yapılmış tırnaklara yapılabilmektedir ve fiyatı sadece 50 tl’dir. kalıcı oje uygulaması ne kadar sürede yapılıyor diye merak ediyorsanız da dediğimiz gibi temiz tırnağa uygulandığı için, manikür ile beraber ortalama 40 50 dakika sürmektedir. manikürünüzü kendiniz yapıp, sadece kalıcı oje uygulaması isterseniz 20 dakikada tamamlanmaktadır.

kalıcı oje uygulaması fiyatı

kalıcı oje ne kadar dayanır

kalıcı oje uygulamasından sonra en çok tercih edilen kalıcı makyaj uygulamalarından biri de kalıcı yüz makyajı aynı dövme yapılır gibi. tabanca ile yapılan bu uygulama, her gün makyaj yapmak için vakit ayıramayan hanımların gözdesi.

ayrıca güzelliğinize güzellik katmak için de bakım merkezlerine gidip, hem vakit hem de nakit kaybı yaşamanız gerekmiyor. aktarlardan alabileceğiniz malzemeler, evinizde yapacağınız karışımlarda, oldukça iyi sonuçlar veriyor. pahalı kremlere maaşını kaptırmak istemeyen hanımlar, organik yağlar ile yüzlerine kremler ve maskeler hazırlayarak, ciltlerini ışıldar hale getirebilirler. örneğin, organik buğday yağı ile cildinizi güneş ışınlarından koruyup, kırmızı lekeleri engelleyebilirsiniz. özellikle erkeklerin kullandığı badem yağı ile de sadece saçlar için olmayıp, hem kirpikleriniz hem de kaşlarınız için sürdüğünüzde daha dolgun bir görüntü elde edebilirsiniz. selülit problemi yaşıyorsanız ise doğal formüllü bir ürün kullanmak isterseniz, en iyi sonucu kahve çekirdeği yağı vermektedir.

organik doğal ürünler haricindeki kozmetik ürünleri tercih ederseniz, cildinizi parlak göstermek ve pürüzsüzleştirmek için, ışıklı cilt maskelerini kullanabilirsiniz. ışıklı cilt maskelerini haftada iki kere uygulayabilirsiniz. net bir sonuç almak için uzmanlar 10 ya da 12 seans uygulama yapılmasını önermektedir. foto gençleştirme olarak da bilinen ışıklı cilt maskeleri düzenli kullanımda cildinizde %50’ye varan yenileme sağlıyor. genel bilinen adıyla led maske özellikle akne tedavisinde plastik cerrahi uygulamalardan sonra kimyasal peeling yaptırdığınızda, güneş ışığına fazla maruz kaldığınızda, yaşlılık lekelerinde, cilt lekelerinde etkili sonuç vermektedir. günlük yaşantınızda kullanılabilen ve genellikle tıbbi müdahale gerektirmeyen bir uygulama olarak biliniyor.