yine yeniden bir inceleme yazısı ile sizlerleyim. bu yazımda apple watch series 3 akıllı saat incelemesi yapmak istiyorum. umarım bu tarz inceleme yazıları, ilgilendiğiniz ürün için sizde bir fikir oluşturuyordur. ola ki apple watch series 3 hakkında bilgi merak ediyor ve buraya gelip bu yazıyı okuduysanız, lütfen yorum atarak fikirlerinizi iletmenizi rica ediyorum.

apple watch series 3 alüminyum kasa benim apple’ın akıllı saatleri arasında en beğendiğim modeli oldu diyebilirim. apple watch series 3 hakkında bilgi vermem gerekirse, öncelikle alüminyum bir kasaya sahip olduğunu söyleyebilirim. kayışı ise çok dar değil, medium-large model bir kayışa sahip. tabii diğer serilerde de olduğu gibi yine değiştirilebilir kayışa sahipler. çok uygun fiyatta olmasa da (200tl) apple store‘lardan arzu ettiğiniz kayışı alıp kendiniz takabilirsiniz. 

ama kayışa bu kadar para vermeye gerek yok derseniz, çok farklı modellerde ve çok daha ucuza aliexpress, banggood, gearbest ve benzeri yurtdışı alışveriş sitelerinden de apple watch seri 3 kayışı 20 liraya alıp kullanabilirsiniz aliexpress apple watch kayış modelleri

apple watch series 3

apple watch eeries 3 fiyatı : 1600-1800 tl arası

apple watch serie 3 ağırlık olarak bahsetmem gerekirse, oldukça hafif bir akıllı saat diyebilirim. kolumuzda varlığıyla yokluğu bir olacak şekilde kullanıyorsunuz. el hareketlerinizde herhangi bir kısıtlama yaşatmıyor ve genel olarak kullanıcıların da en çok artı olarak bahsettikleri husus, apple watch 3 series model akıllı saatin oldukça hafif oluşu.

apple watch series 3 teknik özellikleri

apple watch serie 3 özelliklerine bakacak olursak, ürünün sağ tarafında 2 adet düğme mevcut. yukarıda yer alan düğme klasik saatlerde olduğu gibi döndürülen bir düğme. ekrana dokunmadan bu düğmeyi çevirerek de saatin ekranını aktif hale getirebiliyorsunuz.

apple watch series 3 ekranına bakacak olursak, kadran özelliklerine dilerseniz apple watch üzerinden, dilerseniz saatin kendisi üzerinden uygulamalar yükleyerek, kendinize özel hale getirebiliyorsunuz. kendi içerisinde birçok kadran modeli yüklü halde geliyor ama siz ekstra tercih ettiğiniz bir apple watch ekran modeli varsa manuel olarak yükleyebilirsiniz.

saatin sağ tarafındaki alttaki düğmeye bir kere bastığınız takdirde apple watch menüsü açılıyor buradan kullanmakta olduğunuz tüm uygulamalara erişebiliyorsunuz. kamera, nabız ölçer, adım sayar, ayarlar, bluetooth gibi birçok uygulamaya erişim mevcut. ayrıca apple watch series 3 saatler 50 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip oldukları için yüzme sporu ile ilgilenen kişiler aktivitelerini yine apple watch ile takip edebilirler.

keza içerisinin yükleyebileceğiniz shazam uygulaması ile kafelerde, barlarda, herhangi bir dış mekanda bir şarkı duyduğunuzda hemen apple watch üzerinden şarkının kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. ya da yine içerisine yükleyebileceğiniz swarm uygulaması ile telefonunuza gerek duymadan hemen kolunuzdaki saat üzerinden chech-in yapabilirsiniz.

apple watch series 3 fiyat

apple watch series 3 özellikleri

çok uzun detaylı bir inceleme yapmak istemiyorum, çünkü ilgilenen kişiler zaten apple stora’a gidip detaylı inceleme yapacaklardır. bu yazımın, aklınızda soru işareti varsa bir fikir oluşturmasını istiyorum.

tüm özelliklerini göz önünde bulundurunca gayet kullanışlı bir ürün diyebiliriz. iphone’lar gibi çok kafa karıştırıcı olmayan, kullanımı basit, değeri kolay kolay düşmeyen bir akıllı saat. hem çalışırken takım elbise ile kullanabileceğiniz, hem de günlük hayatınızda casual takılırken aksesuar olarak kullanabileceğiniz bir ürün. iphone kullanan herkesin çok rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olan apple watch series 3 saatler, kasko ile birlikte yaklaşık 2000 tl bir fiyata sahip.